historie novinky nahoru

Novinky

Nadechujeme se k inspiraci a nové vlně tvorby.

19.10

Milí přívrženci!

Je to tak a vy to víte, že dlouho již jsme nové písně v život věčný neuvedli. Že aktivita naše poslední doby spočívá v té tvorbě okamžiku, v té nádheře jiskdy vzplanuvší, která zazáří a zase zmizí vyčerpána, nezachycena v čase jinak než skupinkou věrných a přítomných jejichž klamná paměť pomalu promění tyto úkazy v legendy.

Přesto si myslím a v kapele shoda panuje, če čas tu je, že přichází, nový výčet výpovědí zaznamenat na nosič. Pojďte nás trochu vyhecovat. Napište mi, že to chcete, ať se kanál otevře a zářivá energie naproudí nám až do vibračních desek a akustických dutin, až do sémantických výkvětů hodných zvěčnění.

čekám na odezvu!!!

Ještě žijeme

11.02

Ano, Střídmí klusáci v kulisách višní ještě stále existují a to jako kapela. Dotočili jsme ve studiu, mástrujeme výsledek, kreslíme obal na CD, sháníme peníze...

CD

21.09

Množí se dotazy na téma CD, cítím se být povinován inforovat, ž sedmý říjen je dnem stanoveným pro dotáčku toho, co jsme započali. Pak to vyjde.

Už teď se ale obávám, že vám to nebude stačit a rodí se mi v hlavě nápad inspirovaný praxí některých jiných kapel. Je o divácký apel, přesněji apel na diváky-posluchače. Systém tzv. předplacení si cédéčka by mohl napomoci naší stále nerůžové situaci. Proto toto téma otevřu veřejně naživo na nejbližším pražském koncertě v Potrvá 11.10.

Zatím zatím

Pojeďte na výlet!

19.07

Dámy, pánové, rodiny,

zveme Vás k sobotnímu kulturnímu odpoledni na tvrzi Malešov u Kutné hory http://www.malesov.cz/,
kde se o Vás kulturně postarají následující:
v 16 hodin Jakub Folvarčný: Karlova a Jaromírova pohádka
v 18 hodin Střídmí klusáci v kulisách višní http://www.stridmiklusaci.cz/
a program zakončí ve 20:30 Jelení loje http://www.facebook.com/jeleniloje

o ostatní se postará posádka tvrze

Tvrz sama o sobě je kulturní památkou a nedaleká Kutná hora poskytuje dostatek materiálu pro celodenní výlet. Na tvrzi je možné přenocovat s vlastním spacákem a karimatkou. Dostanete se tam snadno z Kutné hory, mapa a info jsou zde: http://www.malesov.cz/kontakty
Ideální spoj z Prahy ke stihnutí celého programu je zde:
http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p=MjE1MzMxMDY2JTI3MjMwMCU-

Labuďte srdečně vítáni.

Léto!

28.05

Tak jsem konečně doplnil koncerty do kalendáře na stránkách - přes léto nás určitě uvidíte v Hradci, Boskovicích a Litoměřicích, září bude ve znamení střídmého klusu na trase Praha-Brno a zpět... A nechci slibovat, ale 17. června snad dotočíme náš první studiový kousek, takže na podzim se můžete těšit!

Přidaná představen a představení odebraná

14.04

Možná, já ale doufám,že ne, si z vás někdo všimnulže jsem tu inzroval představní, které se nekonalo.

Znovuzrození

04.03

Máme nového manažera, jmenuje se Petr a ve většině kategorií těchto nových stránek s Vámi bude komunikovat právě on. Přeji Vám příjemné popovídání, naši stálí i noví posluchači. Jdu něco složit...

Facebook